Зворотній дзвінок
(099) 410-00-54
(099) 410-00-54Зворотній дзвінок
0
Масажер для ніг LightStep
Артикул: 45929

Масажер для ніг LightStep

Артикул: 45929
Є в наявності
7 990 грн.
0 відгуків
 • + Безкоштовна доставка
 • + Оплата VISA / MasterCart
від 332 грнміс
Оформити розстрочку

Масажер для ніг LightStepКожен день людський організм піддається численним навантаженням, але найбільше страждають ноги. Профілактика дозволяє уникнути багатьох проблем, але в ряді випадків потрібне проведення терапевтичних заходів. Масаж допомагає усунути патологічні прояви і попередити їх розвиток, але для цього сеанси повинні бути регулярними. Масажер для ніг LightStep стане найкращим подарунком для батьків, для дружини або чоловіка, ставши якісною заміною масажних кабінетів.

Цей масажер для стоп універсальний, функціональний, компактний і зручний у використанні. Лікувальний ефект досягається завдяки роликовій системі, чиї елементи виконані з нефриту. Додатково ролики прогріваються інфрачервоним випромінюванням, що підсилює їх терапевтичну дію. Основне завдання приладу - опрацювати розташовані на стопах біологічно активні точки, пов'язані з рядом органів і систем, поліпшити загальний стан організму.

Масажер для ніг LightStep: масажна дія

Для мами і батька, для їхніх дітей і родичів LightStep стане найкращим подарунком, якісно замінюючи вмілого масажиста, застосовуючи різні види впливу:

 • Погладжування. У цей час відбувається почергове розширення і звуження судин, що збільшує їх еластичність, стабілізується нервова система, йдуть хворобливі відчуття, а напружені м'язи поступово розслабляються.
 • Розтирання. Процедура збільшує еластичність тканин, відновлює роботу зв'язок, суглобів, допомагає розсмоктуванню рубцевої тканини і спайок. Спостерігається розширення судин, що веде до прискореного кровообігу, відновленню пошкоджених м'язів, посилення їх тонусу і скорочень.
 • Розминання. Посилюється кровообіг і лімфоток, що підсилює ефект при комплексному лікуванні артрозу суглобів, покращує трофіку тканин.
 • Інфрачервоний прогрів забезпечує боротьбу із запаленнями і підсилює терапевтичний ефект від інших процедур.
 • Цілюща дія посилюється за рахунок використання нефриту, який збирає тепло і перетворює його в інфрачервоні хвилі, що сприяють усуненню хворобливості і запалень, що прискорюють обмінні процеси і покращують струм лімфи і крові. Користувач може встановлювати температурний режим в діапазоні 40-70 градусів залежно від кінцевої мети масажу.

Масажер для ногLightStep буде вельми корисний в якості подарунка, при його регулярному використанні спостерігається відновлення зв'язок, сухожиль, зміцнюється імунітет, зникають набряки і біль, м'язові тканини розслабляються, а циркуляція крові і струм лімфи посилюються, тиск нормалізується і стає менш помітною симптоматика, властива варикозу .

Точковий масаж

Популярність моделі багато в чому пояснюється здатністю до проведення точкового масажу. Такий подарунок сподобається всім, цей масажер для ніг надає потужний терапевтичний вплив:

 • Зміцнює нервову систему.
 • Відновлює серцевий ритм.
 • Стимулює циркуляцію крові та лімфоток.
 • Швидко виводить шкідливі речовини з організму.

Впливаючи на певні точки на стопах, масажер тим самим покращує стан внутрішніх органів, пов'язаних з ними за допомогою нервових волокон. Так, точки на зводі стопи пов'язані з підшлунковою, шлунком, печінкою і черевною порожниною. При впливі на великий палець йдуть головні болі, інші пальці відповідають за органи зору, слуху і дотику, при їх опрацюванні вдається поліпшити стан порожнини рота. Якщо є проблеми з хребтом, стопу слід розминати з тильного боку. В результаті регулярні сеанси покращують стан тіла, знижуючи негативну симптоматику.

Характеристики
Габарити 29х32,5х13 см
Вага 3,75 кг
Напруга 200-240В / 50-60Гц
Мощность 25 Вт
Виробник Wellness System World LLP, Англія
Гарантія 24 місяці
Написати відгук
Ви переглядали
Чому варто купувати у нас:
Безкоштовна доставка по всій Україні від 2000грн
Безкоштовна доставка по всій Україні від 2000грн
Професійна консультація
Професійна консультація
Розстрочка
Розстрочка
Подарункова упаковка
Подарункова упаковка
Швидка доставка - День в День
Швидка доставка - День в День
Гарантійне і пост.гарантійное обслуговування
Гарантійне і пост.гарантійное обслуговування
Повернення або заміна протягом 14 днів
Повернення або заміна протягом 14 днів
Тільки якісні Виробники
Тільки якісні Виробники
12 років на ринку
12 років на ринку
Понад 2 000 задоволених клієнтів в рік
Понад 2 000 задоволених клієнтів в рік
Більше 1 500 товарів
Більше 1 500 товарів
Більше 100 брендів
Більше 100 брендів
Гаранті на товар від 2 до 10 років
Гарантія на товар від 2 до 10 лет років