Зворотній дзвінок
(099) 410-00-54
(099) 410-00-54Зворотній дзвінок
0
Масажер для ніг Marutaka Ashi
Артикул: 47272
Скидка Новинка

Масажер для ніг Marutaka Ashi

Артикул: 47272
Є в наявності
10 355 грн. 10 900 грн.
0 відгуків
 • + Безкоштовна доставка
 • + Оплата VISA / MasterCart
від 431 грнміс
Оформити розстрочку

Підвищене фізичне навантаження, стресові стани, нестача рухової активності, певні захворювання можуть негативно позначитися на здоров'ї ніг, викликаючи біль, набряклість тканин, напругу в м'язах та інші проблеми. Масаж може застосовуватися як профілактика або комплексний терапевтичний захід, що дозволяє зменшити або повністю усунути подібні симптоми. Проте позитивний результат вимагає регулярних сеансів і японський масажер Marutaka Ashi забезпечить проведення професійних процедур як у домашніх умовах, так і на робочому місці.

Ефективність масажера Marutaka Ashi

Чому масажер для ніг Marutaka Ashi можна вважати професійним пристроєм? Ця конструкція не лише демонструє широку функціональність, а й відтворює ряд технік та автоматичних програм із достовірною імітацією дій досвідчених масажистів. Регулярні сеанси із застосуванням масажера дозволяють:

 • Зняти больові відчуття, що з'являються не тільки в ногах, але й які зачіпають інші частини тіла.
 • Зменшити біль при підошовному фасціїті або діабетичній невропатії.
 • Прискорити циркуляцію крові та лімфи.
 • Усунути набряки та попередити застої, швидко вивести надлишки рідин.
 • Повністю розслабити напружені м'язи, усуваючи та попереджаючи появу судом та спазмів.
 • Нормалізувати сон, знизивши рівень виснаження фізичного характеру на фоні рефлексу нерва стопи.
 • Оздоровити весь організм.
 • Принцип дії та відтворювані техніки

Використовувати масажер для ніг Marutaka Ashi можна і вдома, і на роботі, що робить його універсальною конструкцією. Про це свідчить його розширена функціональність і можливість опрацювати всі основні біологічно активні точки, що знаходяться на стопі завдяки вмінню масажера підлаштовуватися до будь-якого розміру ноги користувача з урахуванням усіх особливостей. Кожна акупунктурна точка, на яку впливають системи масажера, пов'язані з низкою органів та систем у вигляді нервових волокон.
Також під час сеансів проробляються рефлекторні зони, які зазвичай використовуються при проведенні голковколювання. Такий масаж при призначенні комплексного лікування допомагає усунути дисбаланс організму, знімає м'язову напругу в ногах та у всьому тілі, у поперековому відділі. Сеанси, що регулярно проводяться, допомагають впоратися з мігренню, нормалізують сон і усувають негативні прояви перенесених стресів.

Marutaka Ashi ретельно опрацьовує всю поверхню стопи від кінчиків пальців до п'яти, обробляє кісточку, застосовуючи для цього найбільш ефективні та затребувані види та техніки масажу:

 • Класичні розминання.
 • Ролінг-масаж.
 • Китайська техніка Гуаша.
 • Японська техніка Шиацу.
 • Повітряно-компресійний масаж.
 • Лімфодренаж.
 • Метатарзальний вплив.
 • Інфрачервоне прогрівання.
Системи та види впливу масажера

Основна дія побудована на роботі роликової системи Marutaka, яка демонструє більшу ефективність у порівнянні з іншими подібними пристроями. Її особливість полягає у масажних голівках, у великій кількості встановлених на різних рівнях, що дозволяє опрацювати усі головні біологічно активні точки. Ролики з високою достовірністю імітують дії досвідчених масажистів, відтворюючи такі процедури:

 • Японський та китайський масаж Шиацу та Гуаша.
 • Акупунктурний масаж.
 • Ролінг-масаж.
 • Плантарний масаж.
 • Розминаючий 3D масаж.

Конструкція Marutaka Ashi дозволяє користувачеві поєднувати види впливу та масажні техніки, що помітно підвищує результативність при опрацюванні гомілкостопу, зводу стопи.

Регулярні сеанси допомагають усунути відчуття скутості, стимулюють м'язові тканини та прибирають біль у ділянці кісточок та п’яти.
Крім роликових елементів, застосовується компресійна система, що відповідає за проведення плантарного масажу. Така дія відрізняється більшою інтенсивністю завдяки використанню подвійних повітряних подушок, встановлених під склепінням стопи і навколо гомілковостопного суглоба. Така конструкція забезпечує правильне положення ніг, яке може дещо змінюватися у відповідності до виду процедури, обраної користувачем, та гарантує достовірну імітацію дій професійного масажиста.

При одночасному застосуванні роликових елементів та повітряних подушок вдається покращити стан стопи та ахіллового сухожилля, збільшити еластичність зв'язок та відновити функціональність м'язів. Сукупна робота систем забезпечує усунення больвих відчуттів та запальних явищ, прискорює циркуляцію крові та лімфообігу, швидко насичує клітини киснем та поживними речовинами.

Технологія Heel Care

Серед патологій, що вражають стопу, насамперед слід згадати підошовний фасціїт. Так називають запальні процеси у зв'язках, спровоковані частими розтягненнями чи накопиченнями солей у нижній частині стопи. При цьому спостерігаються мікроскопічні розриви фасцій, невеликі ушкодження шкірного покриву та біль, що з'являється в ділянці п'яти під час ходьби. Технологія Heel Care, що відтворюється масажером, допомагає запобігти розвитку патології або знизити її прояви при комплексному лікуванні.

За допомогою Heel Care основний вплив виявляється на підошовний апоневроз і ахіллове сухожилля, що дозволяє зміцнити зв'язки та покращити їхню гнучкість. Одночасно усуваються больові відчуття в п'яті, що виникають при переміщеннях, прискорюється циркуляція лімфи і крові, відповідно кисень і необхідні мікроелементи швидше проникають у клітини.

Пресотерапія RecoveryAir Light

Двохрівнева повітряно-компресійна система без зайвого шуму відтворює дії масажиста при проведенні пресотерапії. Подушки поперемінно наповнюються стисненим повітрям і спустошуються, внаслідок чого на стопу чиниться м'який тиск, завдяки якому:

 • Пришвидшується кровообіг.
 • Покращується лімфообіг.
 • Забезпечується швидке виведення зайвої рідини та токсинів із тканин.

Пресотерапія дозволяє проводити лімфодренаж, компресійний та метатарзальний масаж. Сеанси стають результативнішими, враховуючи паралельний вплив роликових елементів. Додатково, користувач може запустити систему FullAir, яка може працювати як у комплексі з іншими програмами, так і самостійно. Завдання цієї системи полягає у підборі та включенні компресійного впливу виходячи з обраної програми та інтенсивності, з якою вона реалізується.

Налаштування та тепловий вплив Warm Air

Робота масажера може бути скоригована з огляду на вимоги користувача. Усі програми мають кілька режимів впливу, змінюють інтенсивність впливу систем, включаючи функцію FullAir.
Інфрачервоне тепло також запускається у кількох режимах. Завдяки системі Warm Air вдається підвищити терапевтичний ефект при проведенні масажу, також:

 • Посилюється циркуляція крові та лімфи.
 • Зникають набряки кінцівок.
 • З м'язів знімається біль.
 • Зникає оніміння та холод пальців.

Слід згадати стильний дизайн, який без проблем впишеться у будь-який інтер'єр. Простоту догляду забезпечують матеріали корпусу і чохли, що миються, які швидко знімаються і чистяться. Для зручності користувача панель управління розміщена на корпусі масажера у доступній зоні.

Характеристики
Види масажу Шиацу, Гуаша, 3D розминаючий, рефлекторний, Ролінг, FullAir повітряно-компресійний, лімфодренажний масаж
Зони масажу Пальці, звід, п'ята, підйом, гомілковостопний суглоб, ахіллове сухожилля
Кількість автоматичних програм 5 (3 комбінованих + 2 повітряно-компресійні)
Прогрівання Інфрачервоне, 3 режими нагрівання
Кількість режимів інтенсивності масажу 3
Панель управління Сенсорна
Пульт дистанційного керування Є в комплекті
Живлення AC 110-240 В
Частота 50-60 Гц
Потужність 36 Вт
Таймер 15 хвилин
Вага 6 кг
Габарити 39 * 45 * 26 см
Виробник Япония
Гарантія 24 місяці
Написати відгук
Ви переглядали
Чому варто купувати у нас:
Безкоштовна доставка по всій Україні від 2000грн
Безкоштовна доставка по всій Україні від 2000грн
Професійна консультація
Професійна консультація
Розстрочка
Розстрочка
Подарункова упаковка
Подарункова упаковка
Швидка доставка - День в День
Швидка доставка - День в День
Гарантійне і пост.гарантійное обслуговування
Гарантійне і пост.гарантійное обслуговування
Повернення або заміна протягом 14 днів
Повернення або заміна протягом 14 днів
Тільки якісні Виробники
Тільки якісні Виробники
12 років на ринку
12 років на ринку
Понад 2 000 задоволених клієнтів в рік
Понад 2 000 задоволених клієнтів в рік
Більше 1 500 товарів
Більше 1 500 товарів
Більше 100 брендів
Більше 100 брендів
Гаранті на товар від 2 до 10 років
Гарантія на товар від 2 до 10 лет років