Зворотній дзвінок
(099) 410-00-54
(099) 410-00-54Зворотній дзвінок
0
Масажер для ніг Marutaka Gold Pro
Артикул: 47094
Скидка Новинка Хіт продаж

Масажер для ніг Marutaka Gold Pro

Артикул: 47094
Є в наявності
24 500 грн. 25 700 грн.
0 відгуків
 • + Безкоштовна доставка
 • + Оплата VISA / MasterCart
від 1020 грнміс
Оформити розстрочку

Подарунок масажер для стоп Marutaka Gold ProКращий подарунок той, який може порадувати серце і принести користь, і масажер для ніг відмінно вписується в список таких презентів. Особливо, якщо це модель Gold Pro знаменитої японської компанії Marutaka, яку відрізняє вишуканий дизайн, розширена функціональність і сукупність інноваційних технологій, багаторазово підсилюють терапевтичний ефект.

Подарунок масажер для стоп Marutaka Gold Pro - функції і користь

Такий подарунок можна без сумнівів вручити батькам, дружині або чоловікові, дітям - і він буде гідно оцінений вже після перших сеансів! Адже стопа - це осередок величезної кількості біологічно активних точок, впливаючи на які можна поліпшити стан усього організму.

Автоматичні програми

Зручність використання масажера забезпечується наявністю трьох автоматичних програм, за чию роботу відповідають різні системи. Відповідно кожна програма надає певний лікувальний вплив на організм:

 • Релаксація. Під час сеансу організм повністю розслабляється і отримує необхідний відпочинок за короткий час. Масаж проводить роликовиа і компресійна система методом разминання, постукування і делікатних стиснень, впливаючи на всю поверхню ступні.
 • Оновлення. Повітряні подушки виконують круговий тиск на стопу, а пальці і п'яту опрацьовує роликовий система. На зведення стопи впливають постукування. Мета масажу - підвищення працездатності, поліпшення загального стану.
 • Перезарядка. Компресійна система забезпечує делікатне стиснення верхньої частини ступні, а ролики розминають і постукують по ступні знизу. В результаті йдуть наслідки стресів, напруженість м'язових тканин, хворобливі відчуття. Поліпшується циркуляція крові, стимулюється робота імунної системи, прискорюється виведення шкідливих речовин.
Техніка Шиацу і Гуаша

Серед корисних властивостей Gold Pro - достовірне відтворення популярних масажних технік Шиацу і Гуаша, спрямованих на опрацювання біологічно активних точок, які знаходяться на підошві ніг. Такий вплив дозволяє поліпшити стан усього організму, його окремих органів і систем. При рефлекторному масажі усувається втома, біль і напруженість в м'язах і суглобах, відновлюється нормальний кровообіг.

Комбінування технік підсилює терапевтичний ефект, так що позитивний результат може бути помітний після першого сеансу.

Міофасціальний масаж стоп

Міофасціальний масаж стоп розрахований на розслаблення фасцій. Сполучна тканина, яка покриває м'язи у вигляді футляра, часто спазмується і блокує доступ крові до м'язів. Хворобливі відчуття зникають тільки після ретельного розминання стоп роликовим механізмом.

Міофасціальний масаж стоп потребують не тільки спортсмени і люди фізичної праці, застійні явища в стопах спостерігаються у людей з малорухливим способом життя, що вказує на потребу в проведенні міофасціального масажу стоп.

Розминка фасцій проводиться, щоб відновити роботу м'язової тканини, прибрати спазми і напругу. Унікальна методика стала доступна, завдяки вдосконаленому роликовому механізму в масажері для стоп Марутака Голд Про. Масажні елементи впливають не тільки на м'язи, але і на нервові закінчення. Надавлюючі рухи розраховані на те, що фасції придбають еластичність і почнуть пропускати тканинну рідину. У сполучної тканини (фасціях) поліпшується кровообіг. Приплив крові сприятливо впливає на зняття больових відчуттів і напруги в стопах. Завдяки такому впливу м'язи отримують всі необхідні речовини, а стопи відновлюють свої рухові функції.

Технологія Shake-Shake

Масажер для ніг Marutaka Gold Pro Якщо ваша мама або батько, дружина або чоловік страждають від судом в литках і набряклості в ногах, відчувають втому в них до кінця дня, подарунок масажер буде дуже доречним. Вони з задоволенням будуть вмикати в сеансах технологію Shake-Shake, яка усуває всі перераховані негативні явища за допомогою постукувань і вібраційних хвиль. Крім того, ця функція дозволяє:

 • Поліпшити стан здоров'я в цілому.
 • Нормалізувати функціональність внутрішніх органів.
 • Поліпшити емоційну складову і отримати заряд бадьорості.

У цій моделі технологія Shake-Shake, відтворена середнім рядом роликів, та застосовується до склепіння стопи. Користувачеві доступний вибір інтенсивності впливу. Повернення до нормального режиму спрямований на опрацювання стопи і литок, максимальний дозволяє надавати позитивний вплив на коліна і область стегон.

Види постукувань в технології Shake-Shake

Масажер для ніг Marutaka Gold ProМасажер Gold Pro достовірно відтворює дії професійних масажистів, використовуючи вбудовані системи:

 • Вібраційна система відтворює постукування, генеруючи високі частоти з метою усунення спазмів м'язових тканин і напруженості в них.
 • Імпульсний вплив являє собою поперемінно змінюючі швидкі і повільні постукування, що дозволяє повністю розслабити м'язи, запустити релаксацію ніг.
 • Переривчастий режим - спостерігається регулярна зупинка постукувань і їх відновлення з метою відновлення психічної рівноваги і зміцнення фізичної складової.
Сканування стоп і компресійний масаж Full Air

Такий масажер для ніг стане найкращим подарунком не тільки для батьків, але і для всіх членів сім'ї, враховуючи здатність приладу підлаштовуватися під індивідуальні параметри користувачів. Такий ефект досягається за допомогою сканування стоп, в процесі якого визначається їх обсяг і відбувається налаштування компресійної системи. Вона являє собою ряд повітряних подушок в ніші приладу, розташованих у вигляді «U» і охоплюють стопу і гомілкостоп повністю для посилення позитивного впливу.

При запуску компресійної системи Full Air в подушки подається стиснене повітря, що створює тиск, під впливом якого прискорюється циркуляція крові і струм лімфи. Інтенсивність компресійного масажу можна регулювати в рамках трьох встановлених режимів.

Користувач може регулювати силу впливу будь-якої масажної техніки і автоматичних програм. За замовчуванням масажер встановлений на другу позицію - це варіант із середньою інтенсивністю. Передбачено також ручний режим, в якому можна самостійно визначити найбільш комфортний рівень впливу. Регулювання проводиться однією кнопкою, що відповідає як за роботу компресійної системи, так і за вібраційне постукування.

Технологія Heel Care

Масажер для ніг Marutaka Gold Pro купити, КиївМасажер для ніг в якості подарунка буде особливо затребуваний батьками та іншими членами сім'ї, якщо у них є присутнім ризик розвитку подошвенного фасциіту - саме так по-науковому називають звичайну п'яткову шпору. При цьому захворюванні в ступнях протікають запальні процеси, що супроводжуються болем на тлі мікро-надривів на поверхневому шарі тканин, судин. Масаж сприяє розтягуванню ахіллового сухожилля і підошовного апоневрозу, одночасно збільшуючи еластичність фасцій. Функція Heel Care допомагає:

 • Усунути хворобливість і спазми.
 • Посилити циркуляцію крові і лімфоток.
 • Позбутися від набряклості тканин і відчуття втоми.
 • Наситити клітини киснем і корисними речовинами.
 • Повернути в норму еластичність фасцій.

Спеціальні валики допомагають провести делікатне опрацювання ахіллового сухожилля, а при підключенні ретельно підібраних вправ для розтягування подошвенного апоневроза, формування фасциіта можна попередити.

Плантарний масаж

Масажер для ніг Marutaka Gold ProЩе один факт, який підтверджує унікальність моделі і її безсумнівну користь в якості подарунка для мами, батька та інших членів сім'ї - виконання плантарного масажу. Залучення функції запускає процес активації здатності тіла до саме зцілення. Плантарний масаж опрацювує активні точки на стопі, пов'язані з певними органами, системами тіла. Додатковим бонусом служить трофічний ефект, супутній масажу, результатом комплексного впливу стали:

 • Покращена функціональність м'язів.
 • Посилена еластичність зв'язкового апарату.
 • Усунення судом, хворобливості в литках і п'ятах.
 • Прискорення потоку крові і лімфи.
 • Збагачення клітин киснем і підвищене постачання тканин корисними мікроелементами.
Метатарзальний масаж

Масажер для ніг Marutaka Gold Pro купити, КиївВажлива функція, яка присутня в приладі - проведення метатарзального масажу. При опрацюванні стопи в першу чергу розминається плюсна і передплесна, глибоко розташовані м'язи і гомілковостопний суглоб. Такий масаж дозволяє:

 • Зміцнити зв'язковий апарат.
 • Поліпшити стан м'язів, розташованих навколо кістки.
 • Підвищити гнучкість підошовного апоневрозу.

Підошовний апоневроз - це група м'язів, що відповідає за формування зводу стопи, його згинання та розгинання, яка контролює рухові функції.

Рефлекторний масаж

Масажер для ніг Marutaka Gold ProСтопу можна умовно розділити на ділянки, кожна з яких пов'язана з певними органами. Впливаючи на ці рефлекторні зони можна домогтися поліпшення здоров'я в цілому, збагатити тканини киснем, а також:

 • При опрацюванні зводу стопи можна впливати на хребет, усунути спазми уздовж нього.
 • Розминаючи подушечки пальців, можна поліпшити стан зорової і дотикової системи, попередити появу запальних процесів, позбутися від болю.
 • Масаж плесна і передплесна, фаланг пальців і тканин між кістками забезпечує загальний оздоровчий ефект.
 • Максимальної віддачі вдається домогтися, якщо правильно регулювати силу впливу відповідно до обраної ділянки. Якщо потрібно пропрацювати п'яти і пальці, на яких шкірний покрив має велику товщину, інтенсивність повинна наростати. Звід стопи вимагає більш делікатного підходу.
Лімфодренажний масаж

Масажер для ніг Gold Pro стане найкращим подарунком для мами або дружини, з огляду на можливість проведення лімфодренажних процедур, які перешкоджають формуванню варикозу і прекрасно справляються з набряком. Регулярне проводення сеансів дозволяє:

 • Поліпшити кровопостачання тканин і нормалізувати лімфоток.
 • Швидко вивести шкідливі речовини.
 • Усунути біль в м'язах і домогтися їх повного розслаблення.
 • Зняти набряклість.
Інфрачервоний прогрів

Ще одна функція, яку гідно оцінить одержувач такого чудового подарунка - тепловий прогрів. Тепло випромінюють вуглецеві волокна, вбудовані в поверхню масажера, завдяки йому посилюється ефективність сеансу, швидше проходить м'язова напруга і прискорюється циркуляція крові.
Тепло проникає на глибину від 5 до 8 см, при цьому прискорюються обмінні процеси в органах і тканинах тіла.

Інші особливості масажера

Чому масажер GoldPro - це найкращий подарунок для батьків і дітей? Крім уже зазначених переваг прилад допомагає впоратися з хворобливими відчуттями, налагодити порушені функції, попередити розвиток різних захворювань, прискорити обмінні процеси, поліпшити властивості крові і стан судинної системи, наростити активність гормонів, що генеруються залозами.

Користуватися масажером зручно і дуже просто, його невеликі розміри економлять простір, а дизайн приємний для очей. Ніші місткі і дозволяють проводити сеанси незалежно від розміру і об'єму ноги.

Наявність автоматичного таймера гарантує безпеку роботи і обмежує час процедури для отримання максимальної користі. Для кожної автоматичної програми передбачено певний часовий поріг, користувачеві залишається визначитися з режимом, а контролювати тривалість сеансу за нього буде таймер.

Панель управління розташована на корпусі вгорі, на ній крім кнопок знаходяться колірні індикатори, що загоряються відповідно до обраних параметрів. Натискання кнопок має звуковий супровід.
Не викличе труднощів і догляд за приладом, оскільки ніші для ніг обладнані знімними чохлами. Їх можна піддавати ручному та машинному пранню, прибирати пил струшуванням і провітрювати.

Характеристики
Тип масажеру Професійний
Види масажу Full Air Повітряно-компресійний масаж, Вібраційний, Роликовий масаж, Розминаючий масаж, Шиацу, Гуаша, Акупунктурний масаж, Перкусійний масаж
Техніки масажу Шиацу, Гуаша, рефлекторний, акупунктурний, плантарний, міофасціальний, перкусійний, метатарзальний, лімфодренажний, Shake-Shake, Heel Care
Область застосування масажера Ступні, пальці ніг, голеностоп
Кількість автоматичних програм 3
Кількість режимів інтенсивності масажу 3
Кількість режимів інтенсивності вібрації 3
Фіксація п'яти Є
Інфрачервоне прогрівання Є
Кількість повітряно-компресійних подушок 24
Максимальна швидкість обертання 48 об/хв
Потужність 65 Вт
Тип живлення 220 В
Таймер Є, 15 хв
Функція автовідключення Є
Захист від перегріву Є
Матеріал корпусу Пластик, колір золотистий
Габарити 41х31х44.5 см
Вага без упаковки 7,3 кг
Країна виробництва Японія
Гарантійний термін 36 місяців
Написати відгук
Ви переглядали
Чому варто купувати у нас:
Безкоштовна доставка по всій Україні від 2000грн
Безкоштовна доставка по всій Україні від 2000грн
Професійна консультація
Професійна консультація
Розстрочка
Розстрочка
Подарункова упаковка
Подарункова упаковка
Швидка доставка - День в День
Швидка доставка - День в День
Гарантійне і пост.гарантійное обслуговування
Гарантійне і пост.гарантійное обслуговування
Повернення або заміна протягом 14 днів
Повернення або заміна протягом 14 днів
Тільки якісні Виробники
Тільки якісні Виробники
12 років на ринку
12 років на ринку
Понад 2 000 задоволених клієнтів в рік
Понад 2 000 задоволених клієнтів в рік
Більше 1 500 товарів
Більше 1 500 товарів
Більше 100 брендів
Більше 100 брендів
Гаранті на товар від 2 до 10 років
Гарантія на товар від 2 до 10 лет років