Зворотній дзвінок
(099) 410-00-54
(099) 410-00-54Зворотній дзвінок
0
Масажер для ніг Marutaka Takai
Артикул: 47271
Скидка Новинка

Масажер для ніг Marutaka Takai

Артикул: 47271
Є в наявності
26 010 грн. 28 900 грн.
0 відгуків
 • + Безкоштовна доставка
 • + Оплата VISA / MasterCart
від 1083 грнміс
Оформити розстрочку

Регулярні масажні сеанси допомагають зберегти та покращити здоров'я ніг та всього організму. Створений із застосуванням інноваційних технологій японський професійний масажер для ніг Marutaka Takai, який відрізняється розширеним функціоналом, допоможе отримати професійний догляд у домашніх умовах. Основна особливість та перевага масажера – його незвичайна конструкція, що складається із двох блоків. За бажання їх можна роз'єднати, що дозволить провести сеанс відразу для двох користувачів.

Особливості масажера

Впливаючи на стопу ноги, Marutaka Takai має терапевтичний вплив на весь організм. При цьому використовуються різноманітні функції, види та техніки масажу, що відрізняються певними особливостями та можливостями.

Функція сканування стопи

Перед початком сеансу система Foot Scan сканує стопу користувача та налаштовує роликову систему відповідно до її анатомічних особливостей. Такий підхід допомагає опрацювати всі біологічно активні точки по всій поверхні стопи. Завдяки цій функції ретельний догляд доступний для користувачів з будь-яким розміром ноги.

Можливості роликової системи Marutaka

Роликова система Marutaka Takai є основним діючим механізмом і відрізняється особливою конструкцією, що дозволяє відтворювати наступні види впливу:

 • Акупунктурний масаж. Дія роликових елементів спрямована на біологічно активні зони та точки на стопі. Кожна із них пов'язана нервовими волокнами з різними внутрішніми органами чи системами, завдяки чому масаж ніг покращує стан всього тіла.
 • Рефлексологія. При включенні цього виду масажу проробляються певні ділянки на стопі, що опосередковано впливає на ряд органів, систем, сприяє загальному оздоровленню.
 • Шиацу. Японський масаж відноситься до різновидів акупунктурного масажу, його проводять за допомогою точкових натискань, розробляючи біологічно активні зони. Впливаючи на певні точки на стопі, вдається прискорити циркуляцію крові та лімфообіг, зняти біль, судоми, повернути ногам чутливість.
 • Гуаша. Китайський масаж, який проводиться роликами особливої ​​форми, що дозволяє глибоко розминати усі тканини. Така дія дозволяє швидко позбутися відчуття скутості, розслаблює м'язи, прискорює обмін речовин, циркуляцію крові, лімфообіг.
 • Плантарний масаж. Основна дія спрямована на підошовну фасцію – зв'язку, що підтримує стопу. При неправильному розташуванні кісток зв'язки можуть надмірно розтягнутися, що може призвести до появи мікроскопічних травм та ушкоджень у супроводі больових відчуттів та запальних процесів з набряками.
 • Міофасціальний масаж. Процедура в першу чергу покликана опрацьовувати сполучну тканину навколо м'язів, що дозволяє покращити еластичність фасцій, прискорити їх відновлення та розслаблення.
 • Ролінг-масаж. Призначений для поглибленого опрацювання різних шарів тканин, нервових волокон. Основні рекомендації для проведення такого масажу – плоскостопість, порожня та деформована стопа.
Проведення пресотерапії із системою RecoveryAir Plus

Ефективність впливу масажера Marutaka Takai збільшена завдяки системі проведення пресотерапії RecoveryAir Plus. Її завдання – контролювати силу натискання двокамерних подушок, які поперемінно заповнюються стисненим повітрям та спустошуються відповідно до обраної користувачем програми. Інтенсивність процедури регулюється у трьох режимах із послідовним збільшенням.

Завдяки використанню системи RecoveryAir Plus у режимі Full Air вдається прискорити циркуляцію лімфи. Крім того, система дозволяє користувачеві вибирати найбільш підходящий вплив:

 • Компресійний масаж. Для його проведення в подушки, розташовані навколо стопи, надходить стиснене повітря, за рахунок чого забезпечується м'який тиск, що сприяє посиленню лімфообігу і кровообігу. Відповідно кисень та важливі мікроелементи більш активно надходять у клітини організму, також покращується стан імунної системи.
 • Метатарзальний масаж. При його проведенні основна дія спрямована на плюсну, передплюсну, гомілковостоп і глибоко розташовані м'язи з метою покращення підошовного апоневрозу. Регулярні сеанси зміцнюють зв'язки та надають їм більшої еластичності.
 • Лімфодренаж. Цей різновид пресотрапії допомагає попередити застої рідин у ногах, усунути надлишки рідини, забезпечити відтік лімфи, тим самим усуваючи набряки та біль.
Функція прогріву Warm Air

Для підвищення ефективності масажу рекомендується використовувати функцію прогріву, яку забезпечує технологія Warm Air. Завдяки сухому теплу швидко усуваються запальні процеси, що протікають у суглобах м'язах і часто супроводжують формування підошовного фасціїту та невропатії. Тепло генерують вуглецеві волокна, чиє нагрівання не перевищує хвилини, а досягнення поверхнею масажера потрібної температури не більше чотирьох хвилин.

Крім попередження розвитку простудних захворювань та посилення лікувальної дії сухе тепло швидко знімає біль і запалення в м'язах і суглобах. Тепло допомагає прискорити циркуляцію крові та лімфообіг, знімає напругу з м'язів. У разі потреби доступне відключення функції вручну.

Використання автоматичних програм

Для більшого комфорту користувачів у конструкцію інтегровані автоматично програми, вплив яких залежить від того, чи масажер використовується в складеному вигляді або має місце від'єднання його верхньої частини:

 • Програма Intense deep massage. При запуску програми починається глибоке інтенсивне опрацювання м'язів у стопах і гомілках. Роликові елементи витягують склепіння стопи. Повітряні подушки допомагають розслабити та стимулювати м'язи, усунути больові відчуття та прискорити кровообіг.
 • Програма Shiatsu massage. При включенні використовується техніка Шиацу, що дозволяє опрацювати акупунктурні точки та покращити при цьому стан певних органів та систем.
 • Програма "Relaxation massage". Розслаблююча дія, прискорення циркуляції крові та лімфообігу забезпечується повітряними подушками, що м'яко охоплюють стопу та гомілку. Одночасно з компресійною системою задіяні ролики, завдяки яким прискорюється кровообіг і кисень активно насичує клітини.

Користувачеві крім вибору програм доступне коригування режимів роботи масажера та їх комбінування, визначення зон, що опрацьовуються верхнім блоком, включення прогріву та контроль інтенсивності впливу.

Яку користь приносить масажер Marutaka Takai

Завдяки тому, що масажер можна розділити на дві частини, розширюється і його функціональність. Крім стоп можна опрацьовувати ікри ніг, руки та стегна. Регулярне використання масажера дозволяє:

 • Під час опрацювання стоп покращується кровообіг і лімфообіг, зміцнюється імунітет, знімається напруга з м'язових тканин, йдуть судоми, больові відчуття, наслідки стресових станів. Зміцнюються та стають більш гнучкими м'язові тканини, покращується функціональність опорно-рухового апарату.
 • При опрацюванні стегон швидко знімається біль, покращується кровообіг, це гарний відновлювальний та профілактичний захід при травмах.
 • При масажі рук швидко зникає втома, покращується здоров'я організму в цілому, зникає суглобовий біль.
Характеристики
Тип масажеру Професійний
Клас безпеки Class I
Види масажу Шиацу, Гуаша, Акупунктурний, Плантарный, Ролінг, Рефлексологічний, Міофасціальний, Пресотерапевтичний, Лімфодренажний, Метатарзальний
Область застосування масажера Ступні, пальці ніг, гомілковостопний суглоб, ахіллове сухожилля, литковы м'язи, бедра, руки
Кількість автоматичних програм 3
Кількість комбінованих програм 18
Кількість режимів інтенсивності масажу 3
Інфрачервоне прогрівання Є, інфрачервоне нагрівання вуглецевого волокна до 45°С
Фіксація п'яти Є
Максимальна швидкість обертання 46 об/хв
Кількість повітряно-компресійних подушок 36
Додаткові функції Автоматичне відключення, захист від перегріву
Потужність 70 Вт
Тип живлення Нижня частина: мережа 220 В Верхня частина: батарея LiIon 2400 mAh
Час до повної зарядки знімного блоку 2 години
Час автономної роботи знімного блоку 1,5 години
Таймер 15 хвилин
Матеріал ABS-пластик, арпатек
Напруга живлення 50/60 Гц
Вага 11 кг
Габарити 37 х 50 х 46 см
Виробник Японія
Гарантія 36 місяців
Написати відгук
Ви переглядали
Чому варто купувати у нас:
Безкоштовна доставка по всій Україні від 2000грн
Безкоштовна доставка по всій Україні від 2000грн
Професійна консультація
Професійна консультація
Розстрочка
Розстрочка
Подарункова упаковка
Подарункова упаковка
Швидка доставка - День в День
Швидка доставка - День в День
Гарантійне і пост.гарантійное обслуговування
Гарантійне і пост.гарантійное обслуговування
Повернення або заміна протягом 14 днів
Повернення або заміна протягом 14 днів
Тільки якісні Виробники
Тільки якісні Виробники
12 років на ринку
12 років на ринку
Понад 2 000 задоволених клієнтів в рік
Понад 2 000 задоволених клієнтів в рік
Більше 1 500 товарів
Більше 1 500 товарів
Більше 100 брендів
Більше 100 брендів
Гаранті на товар від 2 до 10 років
Гарантія на товар від 2 до 10 лет років